TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

Wydawca Dobrych Nowin - Stowarzyszenie Rafael serdecznie zaprasza na spotkanie w dniu 18 listopada 2017 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!".

Ogólnopolskie obchody rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana...

W niedzielę (19 XI) będziemy przeżywać ogólnopolską uroczystość rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

Apostolat Ratunku Konającym ARKa przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach zaprasza w pierwszą rocznicę śmierci ks. Piotra Mikołaja Marksa, w dniu 15 listopada 2017 roku, na Mszę Świętą o godz. 15:20 do Bazyliki Bożego Miłosierdzia.

W sobotę (11 XI) wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, a zarazem narodowe Święto Niepodległości. Z racji drugiej soboty miesiąca zapraszamy obrońców życia do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00 oraz Mszę świętą sprawowaną w intencji szacunku dla ludzkiego życia, z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 17:00 Msza święta w kaplicy klasztornej i spotkanie wspólnoty SYCHAR dla trudnych małżeństw, zagrożonych rozpadem.

W środę (1 XI) przypada radosna uroczystość Wszystkich Świętych, którzy nam torują drogę do nieba i przypominają, że wszyscy jesteśmy wezwani do świętości. Msze święte w naszym Sanktuarium tak jak w każdą niedzielę.

We wtorek (24 X) po Mszy świętej o godz. 12:00 będzie obrzęd poświecenia odnowionego cmentarza żołnierzy z czasów I wojny światowej obok Bazyliki.

W przyszłą niedzielę (22 X) o godz. 12:00 Msza święta z błogosławieństwem dzieci i wspólną modlitwą za rodziny.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ogłasza nabór do chóru.

Od poniedziałku 16 października 2017 roku, zostaną wznowione transmisje wszystkich Mszy Świętych z bazyliki Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.