Aktualności

Biskup Zając przytoczył wpis Helenki na płycie, która jest zapisem jej recitalu dyplomowego: „Bogu, który mnie tak cudownie stworzył”.

Homilia ks. Franciszka Ślusarczyka, rektora Sanktuarium Bożego Miłosierdzia wygłoszona w niedzielę w parafii św. Barbary w Libiążu w czasie Mszy św. pogrzebowej Heleny Kmieć.

W niedzielę – 19 lutego 2017 roku – w parafii św. Barbary w Libiążu odbył się pogrzeb Heleny Kmieć, wolontariuszki, która została zabita pod koniec stycznia w Boliwii. W czasie Mszy św. prowincjał polskich salwatorianów ks. Piotr Filas SDS przekazał cztery krzyżyki wolontariatu misyjnego. Jeden z nich trafił w ręce ks. bp. Jana Zająca, wujka Helenki, z prośbą, by został złożony w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jako znak modlitwy o nawrócenie tych, którzy wyrządzili zło i miłosierdzie dla nich.

Już po raz piąty w tym sezonie zapraszamy na rekolekcje "Ogień dla nas i całego świata"!

Dołącz do Orkiestry Symfonicznej Sanktuarium Bożego Miłosierdzia!

W środę (22 II) przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła, a zarazem 86 rocznica objawienia Obrazu z podpisem: Jezu, ufam Tobie!

W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na kazania pasyjne, które w tym roku głosił będzie ks. Robert Zych.

W środę (15 II) przypada dzień imienin Siostry Faustyny Kowalskiej oraz wspomnienie jej Spowiednika – bł. Michała Sopoćki.

Ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, który właśnie przebywa w Rzymie, podarował Ojcu Świętemu Franciszkowi figurkę św. siostry Faustyny z Jej relikwiami.

8 lutego 2017 roku – we wspomnienie św. Józefiny Baghity – przybył z prywatną wizytą do łagiewnickiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Nuncjusz Apostolski w Polsce.