TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

Stolica Burkina Faso, Wagadugu, stała się stolicą Bożego Miłosierdzia. Rozpoczął się tam Afrykański Kongres Bożego Miłosierdzia, który potrwa do 24 listopada 2019 roku.

Zapraszamy na kolejny koncert do bazyliki...

W niedzielę (17 listopada 2019 roku) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach została odprawiona Msza święta w intencji uczestników Konferencji „Creatio continua II. Ekologia integralna i wyzwania antropocenu”. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił o. dr hab. Jerzy Brusiło OFM Conv z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

„Duch, który umacnia miłość” to hasło rekolekcji, które odbędą się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Rozpoczną się w piątek 22 listopada 2019 roku i trwać będą do niedzieli 24 listopada.

W przyszłą niedzielę (24.11) – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu będziemy przeżywać 3. rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nabożeństwo do Ducha Świętego o godz. 10:00 w Kaplicy Klasztornej, następnie Droga Krzyżowa do Bazyliki Bożego Miłosierdzia, gdzie o godz. 12:00 odbędzie się uroczysta Msza święta. W związku z tą uroczystością Msza święta o godz. 13:30 będzie odprawiona w dolnej części Bazyliki – w kaplicy św. Siostry Faustyny.