TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Aktualności

We wtorek (16.07) - wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).

Z ks. dr. Zbigniewem Bielasem, kustoszem Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach rozmawia Małgorzata Pabis

Dziś – 9 lipca 2019 roku - w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach gościliśmy misjonarza z Republiki Środkowej Afryki – o. Benedykta Pączkę. Kapucyn, który przyjechał do Polski na wakacje, promuje płytę, którą nagrał z uczniami African Music School: "Zamiast broni".

Decyzją Metropolity Krakowskiego Abpa Marka Jędraszewskiego z dniem 1 lipca bm. obowiązki Rektora Sanktuarium przejął ks. kan. dr Zbigniew Bielas, dotychczasowy proboszcz w parafii pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie. Ks. Rektorowi życzymy opieki Jezusa Miłosiernego w posłudze miłosierdzia przybywającym tu pielgrzymom. Ogarnijmy serdeczną modlitwą naszego duszpasterza, uczynimy to w sposób szczególny dzisiaj podczas Godziny Miłosierdzia i Mszy św. o g. 15.00.

Ze względu na prace konserwacyjne, od poniedziałku (1 lipca 2019 roku) wieczorem do środy (3 lipca), Msze Święte będą odprawiane w dolnej kaplicy św. Siostry Faustyny, zamiast w bazylice górnej.