TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • W dniu dzisiejszym przypada święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Przez ich wstawiennictwo wypraszajmy łaskę żywej wiary oraz odwagą w jej wyznawaniu.
  • W poniedziałek (30.IX) wspomnienie św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które będą odprawiane przez cały październik w kaplicy klasztornej codziennie o godz. 1900, zaś w I piątek oraz niedziele i święta o godz. 1830.
  • We wtorek (1.X.) św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła.
  • W środę (2. X.) wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Od środy do piątku podczas Mszy świętej o godz. 1700 w kaplicy klasztornej będziemy przeżywać Triduum przed uroczystością św. Siostry Faustyny.
  • W czwartek (3. X.) Msza święta w intencji wszystkich próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny w kaplicy klasztornej o godz. 1700. Z racji I czwartku miesiąca Msza święta oraz modlitwa w intencji powołań w kaplicy zakonnej XX. Rogacjonistów przy ul. Siostry Faustyny 13 od godz. 1900 do 2100.
  • W piątek (4. X.) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu otoczmy wdzięczną pamięcią Ojca świętego Franciszka oraz Ks. Kard. Franciszka Macharskiego, a także ks. Franciszka Ślusarczyka i ks. Franciszka Cadera z okazji ich imienin, wypraszając dla nich potrzebne łaski. Msza święta dla chorych transmitowana z Bazyliki  przez  TV  Kraków  o  godz. 1700. Z racji I piątku miesiąca Msza św. ku czci NSPJ w kaplicy klasztornej o godz. 1900.
  • W sobotę (5.X.) przypada uroczystość św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. Msze święte w tym dniu będą odprawiane: w kaplicy klasztornej o godz. 630, 1700 i 1900, zaś w Bazylice tak jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada setny Wieczór Jana Pawła II. Uroczysta Msza święta w Bazylice o godz. 1800, zaś modlitewne czuwanie z Papieżem Miłosierdzia od godz. 1900. Z racji 75 rocznicy odejścia do domu Ojca naszej Patronki – św. Faustyny, odbędzie się w kaplicy klasztornej modlitewne czuwanie od godz. 2100 i potrwa aż do godz. 2300. Serdecznie zapraszamy!
  • Ludziom dobrego serca dziękujemy za duchowe oraz materialne wsparcie dla naszego Sanktuarium. Radości oraz troski przybywających tu Pielgrzymów polecamy Miłosiernemu Bogu w codziennej modlitwie, zwłaszcza podczas Godziny Miłosierdzia, a w każdy trzeci piątek miesiąca w intencji wszystkich ofiarodawców jest sprawowana Ofiara Mszy świętej.
  • Wyrażamy wdzięczność kapłanom, siostrom zakonnym oraz wiernym, którzy trwają na modlitwie w kaplicy Wieczystej Adoracji wypraszając Boże Miłosierdzie dla Pielgrzymów, rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata.