TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • Wraz z ewangelicznym Zacheuszem dziękujemy dziś za to, że „tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne”. O dar szczęścia wiecznego prosimy też dla tych, którzy odeszli już do domu Ojca.
  • Wierni, którzy w tych dniach (do 8 listopada) pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust zupełny, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • W poniedziałek (4. XI.) wspomnienie św. Karola Boromeusza, który na drogach wiary patronował Karolowi Wojtyle od najmłodszych lat.
  • We wtorek (5. XI.) z racji I wtorku miesiąca spotkanie Apostolatu Ratunku Konających.  Modlitewne spotkanie rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 1730. Msza święta w intencji konających oraz dusz czyśćcowych odbędzie się w Bazylice o godz. 1800.
  • W czwartek (7. XI.) Msza święta w intencji wszystkich próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny w kaplicy klasztornej o godz. 1700. Z racji I czwartku miesiąca Msza święta oraz modlitwa w intencji powołań w kaplicy zakonnej XX. Rogacjonistów przy ul. Siostry Faustyny 13 od godz. 1900 do 2100.
  • W piątek (8.XI.) Msza święta dla chorych transmitowana z Bazyliki przez TV Kraków o godz. 17. Z racji II piątku miesiąca Msza św. dla rodziców „dzieci utraconych” – w Bazylice o godz. 1800. Szczegóły na internetowej stronie naszego Sanktuarium w zakładce „Dzieci utracone”.
  • W sobotę (9. XI.) rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Z racji drugiej soboty miesiąca wszystkich obrońców życia zapraszamy do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500 oraz Mszę świętą sprawowaną w tej intencji. Będzie także  możliwość podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 1700 Msza święta w kaplicy klasztornej w intencji trudnych małżeństw oraz spotkanie wspólnoty Sychar.
  • Trwa jeszcze nabór do naszego sanktuaryjnego chóru musica ex anima. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt poprzez adres internetowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z dyrygentem chóru panem Krzysztofem Michałkiem. Szczegóły na stronie internetowej.
  • Ludziom dobrego serca dziękujemy za duchowe oraz materialne wsparcie dla naszego Sanktuarium. Radości oraz troski przybywających tu Pielgrzymów polecamy Miłosiernemu Bogu w codziennej modlitwie, zwłaszcza podczas Godziny Miłosierdzia, a w każdy trzeci piątek miesiąca w intencji wszystkich dobroczyńców jest sprawowana Ofiara Mszy świętej.
  • W chwili wspólnej Adoracji z racji I niedzieli miesiąca polecajmy Bogu wszystkie intencje, z którymi tu przybyliśmy, prosząc także o radość wieczną dla zmarłych fundatorów i ofiarodawców tego Sanktuarium.