TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

  • Przeżywamy dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ona poprzez wieki uczy nas owocnej współpracę z Duchem Świętym oraz pełnienia Bożej woli w codziennym życiu. Dzisiejsza niedziela jest także dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Niech to będzie również nasz adwentowy czyn miłosierdzia.
  • W okresie Adwentu Msze święte roratnie o NMP są odprawiane w kaplicy klasztornej w poniedziałki, środy oraz soboty o godz. 630.
  • W poniedziałek (9.XII.) wspomnienie św. Jana Diego. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie przy ul. Podzamcze 8 zapraszają na kolejny Areopag wiary, który rozpocznie się o godz. 1930 w tamtejszej Auli Jana Pawła II. Szczegóły tego spotkania umieszczone są na plakacie.
  • W środę (11.XII.) wspomnienie św. Damazago I, papieża.
  • W czwartek (12.XII.) wspomnienie NMP z Guadalupe. W tym dniu przypada dzień imienin Ks. Kanonika Aleksandra Wójtowicza, dlatego otoczmy go naszą wdzięczną modlitwą. Msza święta w intencji próśb oraz podziękowań do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny w kaplicy klasztornej o godz. 1700.
  • W piątek (13.XII.) wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Msza święta transmitowana dla chorych przez TV Kraków z kaplicy klasztornej o godz. 1700. Z racji II piątku miesiąca Msza święta dla rodziców „dzieci utraconych” – w Bazylice o godz. 1800. Szczegóły na internetowej stronie naszego Sanktuarium w zakładce „Dzieci utracone”.
  • W sobotę (14.XII.) św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła. Z racji drugiej soboty miesiąca wszystkich obrońców życia zapraszamy do Bazyliki na Godzinę Miłosierdzia o godz. 1500 oraz Mszę świętą sprawowaną w tej intencji. Będzie także możliwość podjęcia Duchowej Adopcji. O godz. 1600 odbędzie się w auli Jana Pawła II promocja nowego albumu pt. „Bóg się rodzi” oraz „Kazań sejmowych” ks. Piotra Skargi. Szczegóły na plakatach a zaproszenia dla chętnych w Punkcie Informacyjnym. O godz. 1700 Msza święta w kaplicy klasztornej w intencji trudnych małżeństw oraz spotkanie wspólnoty Sychar.
  • Ludziom dobrego serca dziękujemy za duchowe oraz materialne wsparcie dla naszego Sanktuarium. Radości oraz troski przybywających tu Pielgrzymów polecamy Miłosiernemu Bogu w codziennej modlitwie, zwłaszcza podczas Godziny Miłosierdzia, a w każdy trzeci piątek miesiąca w intencji wszystkich dobroczyńców jest sprawowana Ofiara Mszy świętej.
  • Serdecznie dziękujemy kapłanom, siostrom zakonnym i wszystkim wiernym, którzy ochotnym sercem włączają się do nieustannej modlitwy w kaplicy Wieczystej Adoracji, wypraszając Miłosierdzie dla Kościoła i całego świata.