TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Na stronie internetowej Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach uruchomiono codzienne transmisje Mszy św. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy w ten sposób mogą łączyć się w modlitwie z łagiewnickim sanktuarium.

Msze święte transmitowane są na stronie www.milosierdzie.pl w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele – o 15.20, po Koronce do Bożego Miłosierdzia. „Te internetowe transmisje cieszą się dużym zainteresowaniem. Codziennie łączy się z nami w ten sposób kilkaset osób” – mówi Przemysław Bednarz z Fundacji Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Codzienne transmisje Mszy św. w internecie to kolejna inicjatywa związana z rozbudową i unowocześnieniem serwisu milosierdzie.pl. Można w nim znaleźć m.in. interaktywną Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Serwis milosierdzie.pl jest otwarty dla gości. Każdy może się w nim zarejestrować, utworzyć własny profil i skorzystać ze specjalnego „Bonus Menu”, które dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla dopełnienia, serwis zintegrowany jest z profilami na Facebook, Google+ i Naszej Klasie.

W Menu znajdują się aktualności, a w nich – bieżące informacje z życia Sanktuarium, ogłoszenia niedzielne oraz Kalendarz, gdzie prezentowane są bieżące i przyszłe wydarzenia. Znajdziemy tu również serwisy z wielkich wydarzeń, jak pielgrzymki Papieży; Jana Pawła II i Benedykta XVI do Sanktuarium, Peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, Światowego Kongresu Bożego Miłosierdzia, czy Jubileuszu 10-lecia Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu i konsekracji Bazyliki.

Możliwe jest również elektroniczna rejestracja na Adorację w Kaplicy Wieczystej Adoracji.

Druga część menu to przede wszystkim Akt Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu oraz interaktywna Koronka do Miłosierdzia Bożego, która umożliwia odmawianie jej wraz z lektorami.

Ostatnia część menu zawiera dział Multimedia, gdzie umieszczane są fotorelacje z uroczystości i wydarzeń, filmy, galeria Bazyliki, kaplic, wieży widokowej, zdjęcia lotnicze. Możemy się również udać na wirtualny spacer po całym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Sanktuarium bł. Jana Pawła II.

Strona zawiera ponad 300 stron stałych i około 200 dynamicznych.