TV Miłosierdzie   Radio Miłosierdzie

Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w osobnej kaplicy obok Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Mieści ona jednorazowo około 40 osób, z tego powodu liczba chętnych do modlitwy w tym samym czasie jest ograniczona. Adoracja nocna na którą zapraszamy Wspólnoty Parafialne trwa od godz. 21:00 do 6:00. W nocy może czuwać jedna grupa całą noc lub kilka grup w poszczególnych godzinach (zależy to od możliwości dojazdu i podejmowanych zajęć w dniu po nocnym czuwaniu). Modlitwa adoracji odbywa się w ciszy. W przypadku grupy z parafii może ona być prowadzona na głos, jednak należy zachować ciszę w godz. 23:00-23:30, 1:30-2:00 oraz od 4:00-4:30. Podczas czuwania w recepcji Domu Duszpasterskiego można skorzystać z automatu z gorącą kawą i herbatą oraz zjeść przyniesiony suchy prowiant.


Potwierdzenie podjęcia adoracji w konkretnym dniu i godzinie należy zgłaszać z tygodniowym wyprzedzeniem:
• osobiście w Punkcie Informacyjnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia 
• telefonicznie na numer: (+48) 12-252-33-11 lub 12-252-33-33 
• drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dojazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Samochody osobowe mogą dojechać na parking obok Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Jadąc z kierunku Katowic, Warszawy lub Rzeszowa najlepiej kierować się na południowe obejście autostradowe wokół Krakowa i zjechać oznaczonym zjazdem na Łagiewniki. Jadąc od Zakopanego można również wjechać na obwodnicę Krakowa na kierunek Rzeszów i zjechać oznaczonym zjazdem na Łagiewniki. Jest także możliwość zjazdu z „zakopianki” wprost na ul. Siostry Faustyny przy stacji kolejowej Kraków-Łagiewniki. 

W kierunku Łagiewnik można się dostać również tramwajami następujących linii: nr 8, 19 (odjeżdża z Dworca Głównego), 22, 23. Należy wysiąść na przystanku „Sanktuarium”. 

Dojazd autokarem według oznaczeń drogowych na parking przy ul. Motarskiego; dojście z parkingu wprost na Bazylikę.

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny znajduje się na terenie Sanktuarium. Można tu uzyskać wszystkie informacje dotyczące organizacji adoracji indywidualnych jak i grupowych, oraz o możliwościach noclegu. Wyrazić chęć podjęcia adoracji w konkretnym dniu i godzinie.

Godziny otwarcia
Punkt informacyjny jest czynny w godzinach:

- od poniedziałku do soboty 9:00 - 17:00 
- w niedziele 10:00 - 17:00

Codziennie przerwa w czasie Godziny Miłosierdzia 15.00 - 15.30 

Jak dojechać...
Dokładna mapa